Marmara Pimapen ve Sineklik

İstanbul yetkili pimapen bayi olarak uygun fiyatlarımız ile pimapen, pvc pencere tamiri ve sineklik hizmeti vermekteyiz.

İletişim

0545 908 20 08

0543 239 78 57

Şirketimiz 1985 yılında kurulmuş ve bu zamana kadar tavsiyeler üzerine binlerce müşteriye sorunsuz hizmet sağlamıştır. Google ” Marmara pimapen tavsiye teşekkür” olarak arama yaptığınızda firmamızın ne denli kaliteli bir firma olarak özellikle forum sitelerinde gerçek kullanıcıların yaptığımız iş sonrası bizler hakkında yazdıklarını okuyabilirsiniz. Bizler aldığımız paranın hakkını verebilmek için her zaman elimizden gelenin fazlasını yaparak söz verilen vakitte kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeler ile en uygun pimapen fiyatları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Pimapen Kapı tamiri nasıl yapılır

 • Pimapen kapı tam kapanmıyor

  En çok şikayet gelen konulardan bir tanesi pimapen kapının tam kapanmamasıdır. Eğer iki taraftan kollu olan bir kilitli kapı olarak adlandırdığımız kapıya sahipseniz ilk olarak göbek kısmının ayarı ve karşılık adı verdiğimiz kasada bulunan demir parçaları kapı kilidine göre ayarlamanız gerekir. Bunu bir şarjlı matkap ve kurşun kalem ile yapabilirsiniz.

 • Pvc kapı kanat ayarı nasıl yapılır
  Pvc kapılar genel olarak sadece cam ise büyük bir ağırlığa sahiptirler. Ve bu nedenden dolayı camın ağırlığı zaman geçtikçe kapıya bindirdiği yükten dolayı ayarı bozulabilir. Ancak böyle bir sorun yaşamıyor iseniz sadece karşılıklar ile oynayarak sorunu giderebilirsiniz.
 • Pimapen kapı kolu boşa dönüyor
  Kapı kolu boşa döndüğünde sorun kolda değil kapının kilit mekanizmasının göbeğinin kırılması sonucu olabilir. Veya gerçekten kapı kolunun içeri giren uzun demiri koldan kurtulmuş olabilir. Kolu söküp pimi yerine sokun. Ancak daha sonradan tekrar aynı sorunu yaşayabilirsiniz. ( bu yazı marmara pimapen e aittir )
 • Pimapen kapı menteşesi nasıl takılır
  Menteşeyi takmak için öncelikle daha önceki menteşeleri sökmeniz gerekir. Bunun için bir çivi veya vidayı kapının pimlerine koyup alttan çekiçle vurarak pimleri söküp kapıyı yerinden alınız. Pimapen kapı menteşesini takmak için önceki menteşe vidalarını söküp yeni aldığınız kapı menteşesini vidalayıp kapıyı yerine takın.
 • Pvc kapı kolu nasıl sökülür
  Pimapen kapı veya pencere kollarını sökmek için kol dibinde bulunan plastik parçayı kendinize doğru hafifçe çekerek sağa sola döndürün. Böyle yaptığınız zaman zaten vidaları göreceksiniz. Tornavidayı sola doğru çevirin. Vida sökülür. Ve kolda bu şekilde sökülmüş olur. Tekrar vidalamak için tornavidayı sağa doğru çevirip sıkın.
 • Pvc kapı sarkması
  Pencere ve kapıların sarkması tamamen işçilik hatasıdır. İlk zamanda düzgün takozlanmayan yani camın menteşe kısmına ve üst kilit kısmının olduğu tarafa koyulması gereken takozların az konulmasından kaynaklıdır. Bu nedenden dolayı kapı sarkması olayı gerçekleşir. yazı marmara pimapen firmasına aittir. pimapentamiri.org
 • Pvc kapı düşmesi

  Pimapen pencere ve kapıların köşe kısmında demir olmadığı için koyulan camın ağırlığı ile zamanla kilidin yani kolun bulunduğu ön kısım aşağı düşer. Bu düşmeyi takozlama yaparak giderebilirsiniz. Ancak usta işi olduğu için pek tavsiye etmiyoruz. Çünkü aynı zamanda malzeme gerekli ve sizin kapı camını kırma riskiniz yüksektir.

 • Pvc pencere menteşesi nasıl takılır

   

  Her menteşe birbiri ile uyumlu değildir. Zaten eski pencerenizin menteşesi kırıldı ise eski modeldir ve piyasada yeni modeller vardır. Eskiyi bulmak pek kolay değildir. Ancak yinede menteşeyi bulup kendiniz takmayı kafanıza koydu iseniz ilk olarak eski menteşe vidalarını sökün ve yeni pencere menteşesini matkap bularak veya eski delikleri tutuyor ise tornavida ile sıkın.

Pimapen pencere tamiri

Uygun fiyata garantili pimapen tamir servisi
İletişim
0545 908 20 08
0543 239 78 57

Numaraların üstüne tıklayarak kolay arama yapabilirsiniz.

Şuan kentsel dönüşüm nedeni ile bir çok kişi mevcut pencere ve kapılarını değiştirmek istemiyorlar. Kısa zaman sonra yıkılacağını düşündükleri için yeni bir pimapen pencere masrafına girmek yerine tamiri daha mantıklı geliyor. Tabi ki tamir yaptırarak eski pencereler çok daha iyi bir hale getirilebiliyor. Hatta yeni pencereden alamayacağınız verimi tamirini yaptırarak eski pencereden alabilirsiniz. Çünkü yeni veya eski ayarları yapılmamış bir pimapen hiç bir zaman işe yaramaz. Yani bu ne demek. Henüz sıfır yapılmış olan bir pimapen de tamir gerektirebiliyor. Çünkü yapılış anında düzgün bir şekilde ayarlanmamış pvc pencereler maalesef yeni bir ev aldı iseniz mecburen pimapen tamiri yaptırarak pencereden gelen soğuğu engellemeniz kesmeniz gerekecektir. Tabi evi yeni aldığınız için yapan firmayıda bulamayacağınız için mecburen pimapen tamir servisi çağırmanız gerecektir. Biz Marmara pimapen olarak sizlere bu konuda yardımcı olmaktayız. Garantili bir şekilde 10-15 yıllık dahi olsa pencerenizi yeni bir pimapen ile eşdeğer olacak şekilde tamir edebilmekteyiz.

Genelde yaşanan en büyük sorun kanat kapı vs sarkmasıdır. Eğer pvc kapı sarkması yani pvc kapı düşmesi gibi bir problem yaşıyor iseniz bu sorunu %100 giderebilmekteyiz. Biz pencere kapınızın tamirini gerçekleştirdikten sonra hiç bir şikayetiniz olmayacak ve tabiri caiz ise tamiri yaptığımız kapıyı ömür boyu sorunsuz kullanabileceksiniz. Tabi bir ürün eskidi ise onun üzerinde bulunan menteşe ve kilit gibi diğer aksamlarda çürümüştür. Bu nedenle ayar yaptırırken bunları göz önüne alarak size değişip değiştirmemek adına tavsiyeleri veriyoruz. Uygun fiyata pimapen pencerelerin eskisi gibi olması için tamiri gerçekleşiyor.

Pendik pimapen kapı tamiri

Pendik pimapen tamiri hizmetimiz mevcuttur.

 İletişim

0545 908 20 08 

0543 239 78 57 

Pencereler bir evde elektronik eşyadan sonra en çok arıza çıkaracak ürünlerden bir tanesidir. Çünkü yaz kış kullandığımız sıcak ve soğuğu tamami ile göre hava şartlarına yinede senelerce dayanabilen pvc yani plastik profilin plastik kısımları değildir demir aksamlarıdır. Çünkü demir soğuk ve nemde çok uzun süre dayanan bir parça değildir. Bu nedenle menteşe, kilit ve kol kısmı bir zaman sonra kağıt gibi dayanıksız hale gelerek kırılır. Tabi sadece bu gibi durumlarda değil doğru düzgün yapılmayan (pendik pimapen iletişim 0545 908 20 08) bir kapı özellikle daima tamir gerektirir. Çünkü aksesuarları çürümese bile ayarı düzgün yapılmadığı için kapıdan soğuk gelir. Bu gibi durumlarda kendimiz yapmaya çalışsak bile pek yapabileceğimiz bir şey yok. Her ne kadar basit görünse bile bilgisayar mühendisi veya inşaat mühendisi yani elde yatkın olsa zekada yatkın olsa bu işin ustasından başkası yapamayacağını bizi çağırmadan önce pendik pimapen kapı tamirini kendisi yapmak isteyen müşterilerimizin yapamadığına şahit olduk. O nedenle ”Her işi ustası yapsın” sözünün doğruluğunu anlıyoruz. Kapı kilit tamiri veya mekanizma tamiri yapmak veya alıp yenisini takmak kolay değildir. Yeni bir kapı kilidi alsanız nasıl takılır diye sorsanız iki vida sök tak denir. Ancak bu işin ayar kısımı var. Sonuçta kapıdan soğuk gelmemesi için uğraşmak gerekir. Ve bu işi pendik pimapen ustası olarak 0545908 2008 bizler yapmaktayız.

Pimapen kapı tam kapanmıyor

Sözü ve konuyu çok uzatmadan kesinlikle bir usta çağırmanız gerektiğini baştan belirtip iletişim numaramı yazıyorum 🙂 0543 239 78 57

Efendim pimapen kapıyı kendisi tamir etmeye çalışanları takdir ediyorum. Masraflar almış başını gidiyor kimse bütçesini ayarlayamıyor birde üstüne bu pimapen kapının masrafı çıkacak. Haklısınız. O nedenle hemen ”pimapen kapı tam kapanmıyor” gibi bir arama ile bu konuya geliyorsunuz ve kendinizin yapıp yapamayacağını düşünüyorsunuz. Şimdi bir usta çağırsanız servis ücreti 50 tl falan çıkar tabi kimse durduk yere niye cebinden 50 tl versin ki ? Ama maalesef vermek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü pimapen kapı tam kapanmıyor ise büyük ihtimal içeri soğuk giriyor demektir. Ve siz o parayı bir pimapen ustasına vermeseniz bile eviniz ısınmadan doğalgaza para ödemiş olacaksınız. O nedenle ben size nasıl yapılacağını anlatayım ama siz yinede boşa uğraşmayın. Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum.  Çünkü yıllardır pimapen ustası olarak insanların bizi çağırmadan gibip malzemesi alıp kilidi kolu menteşesi neresinde sorun var ise o kısımları alıp yapmaya çalıştıklarını gördüm ama sadece çalıştıklarını ve yapamadıklarına şahit oldum. Çünkü gerçekten pencerelere oranla kapı genişliği ve ağırlığı ile kolay kolay yapılacak bir tamir işi değil ki bizde yaparken zorlanıyoruz. Gidip bi menteşe alırsınız ama iş menteşe ile bitmiyor. Menteşeyi taktık ayar gerekiyor vs yani kapı tam anlamı ile kapanmıyor ve baş belası bir durum oluşuyor ve sizlerde uğraşmanızla kalıyorsunuz. Bu nedenle pimapen kapı tamiri için lütfen beni arayın ve uygun fiyata anlaşalım 🙂

pimapen kapı tamiri yapılır ama nasıl yapılır. İlk olarak kapının tüm menteşelerini söküp yeni menteşeleri yerine takacaksınız. Tüm pencereler birbirleri ve karşılıkları ile uyumlu olmalıdır. Yoksa fazladan delik ile işinizi zorlaştırabilirsiniz. Pimapen kapı tamiri böyle yapılır demek yanlış olur. Maalesef bir çok yönden ayar gerektiği ve sorunun tam olarak nereden kaynaklandığını bilmeden size yardımcı olamayız. Whatsapp ile iletişime geçmenizi öneririz.

Bu konu ile alakalı diğer aramaları paylaşmak istiyorum  pimapen kapı tam kapanmıyor pimapen kapı kolu boşa dönüyor pvc kapı kanat ayarı nasıl yapılır pimapen kapı menteşesi nasıl takılır pvc kapı kolu nasıl sökülür pvc kapı düşmesi pvc kapı sarkması pvc pencere menteşesi nasıl takılır

SAYGILARIMLA …

SERKAN USTA

0543 239 78 57

Pimapen kapı menteşesi nasıl takılır

Bazı bilgileri internette okuyarak görerek yapabilirsiniz. Ancak bu her zaman böyle olmuyor. Çünkü bazı işler sadece parça değiştirerek olurken kimi işler aynı zamanda uyum ve ayar ister. Kimi zaman ustaları bile tam olarak yapamayıp tekrar sil baştan yaparlar ve bunu yaparken tek başlarına yapamazlar. İki usta birden yapmaya çalışırlar. Özellikle pimapen kapılar ağır camlara sahip ürünlerdir. Bu nedenle menteşeyi değiştirmek için kapıyı yerinden sökmek gerekiyor. Kapıyı sökmek aslında mesele değil çünkü yerinden alıp kenara koyuluyor. Ancak aynı şey pimapen kapıyı yerine takarken geçerli değildir. Bu konuya birazdan değineceğiz. Pimapen kapı menteşeleri sökülmesi için bir adet çivi, pim veya çubuk tarzı 3-5 cm lik düz bir demir parçasına ihtiyacımız var. Birde çekiç gerekecek. Çiviyi menteşenin alt kısmından doğru menteşe içinde ki pime gelecek şekilde tutup çekiç ile pimi yukarıya çıkarmak adına vuruyoruz ve tek tek tüm menteşeli söküyoruz. Peki söktüğümüz menteşe yerine kapı menteşesini takmak için ne yapacağız. Elimize aldığımız tornavida veya şarjlı matkap daha iyi olur çünkü farklı bir menteşe ise yerine yeni delik açacaksınız. Marmara pimapen anlatımıdır Yetkili pimapen tamiri için Marmara pimapen firmasını arayınız. Burada dikkat etmeniz gereken 4 menteşe de aynı hizada olması ve yükseklik açısıda aynı derecede olması lazım. Ve bu çok zor bir iştir yanlış yaptığınızda kesinlikle farklı noktadan delmeniz gerekir ve bu atılacak tüm vidalar için geçerli hem kasa hem kapıda ki menteşeler için geçerlidir. Tüm menteşeleri ve karşı parçaları taktıktan sonra kapıyı yerine takıyoruz. Aslında çok uzun bir şekilde anlatmak gerekir. Çünkü pimapen kapı menteşesi tamiri için iki usta gerekir.

pimapen kapı kolu boşa dönüyor, Pimapen kapı menteşesi nasıl takılır, pimapen kapı tam kapanmıyor, pimapen kapı tamiri, pimapen kapı tamiri nasıl yapılır, pvc kapı düşmesi, pvc kapı kanat ayarı nasıl yapılır, pvc kapı kolu nasıl sökülür, pvc kapı sarkması, pvc pencere menteşesi nasıl takılır

Yetkili pimapen tamir servisi

Uygun fiyata garantili pimapen tamir servisi
İletişim
0545 908 20 08
0543 239 78 57

Numaraların üstüne tıklayarak kolay arama yapabilirsiniz.

Bir çok pvc pencere firması tamir için hizmet vermektedir. Kimisi ucuz kimisi pahalı yapmaktadır. Aslında bu iş firmalara göre değişir. Ancak çok ucuz yapanlar gelip gösterişlik bir kaç oynama yaparak parayı alıp giderler ve daha sonra bir problem çıktığında işin arkasında durmazlar. Kimisi ise bir hayli yüksek fiyat verirler ve daha sonra aradığınızda gelirler. Aslında bir iş doğru düzgün yapılırsa ne siz ne firmalar uğraşır. Biz Yetkili pimapen tamir servisi olarak her zaman yapılan işin arkasında ve takipçiyiz. Zaman zaman müşterilere arayıp bir sorun olup olmadığını veya onlar aradıkları zaman ki 100 de 1 oran bile değildir çünkü biz işi tamamen usta bir şekilde hiç bir soruna yer vermeyecek tamir yapmaktayız. Bu nedenle MARMARA PİMAPEN namı tüm istanbulda yayılmıştır. Dilerseniz google ” marmara pimapen… ” yazmaya başlayın ve hemen google sonuçlarında tavsiye teşekkür şeklinde aramalar görürsünüz. Çünkü müşterilerimiz bizlerden memnun kaldıkları için bunları yazarlar. Artık devir internet devri herkes internette buluyor. Kapı önünde ki pimapencilere değilde bizleri çağırıyorlar. Yani bu şekilde interneti bilen insanlar hemen memnun kaldıkları için bizi internette övüyorlar. Şikayet olmamasının sebebi ise biz kimseyi mağdur etmiyoruz. Bu nedenle Yetkili pimapen tamir servisi olarak her zaman insanları memnun bir şekilde bıraktık. Onlarda bizi yani Marmara pimapen’i daima övdüler.

Pimapen tamiri Pendik

Evimizde daha önceden yapılmış olan Pimapen tamiri Pendik pencereler eğer en baştan doğru bir şekilde montajı ve ayarı yapılmadı ise daha sonradan aynı firmayı çağırdığınızda sizden ücret talep edemez. Ama bazı firmalar özellikle inşaatlara toplu iş yaptığında sonradan arayanların dertlerini dinlemez. Çünkü  Pimapen tamiri Pendik o işi zaten ayarsız yapar. iki dairedeye yaptığı fiyata üç daire yapar. Yani iş verenlerin en ucuz şekilde iş yaptırma isteğine onlarda tak geç yaparlar. Yani esasında ayar yapmaz ve hızlı bir şekilde işi bitirirler. Tabi bu onların suçumu ne yalan söyleyim biz inşaat işi yapmıyoruz çünkü en ucuzunu arayan inşaat firmalarına iş yapılmaz ama mecbur kentsel dönüşüm nedeni ile pimapen işi bitmiştir. Bu nedenle Pimapen tamiri oldukça önemli bir konudur.  Evimizde bulunan pimapen sistemi arızalandığında, yapacağınız ilk şey güvendiğiniz bir firmadan pimapen tamir hizmeti almak olmalıdır. Çünkü evlerde pencereler büyük önem taşımakta ve dolayısıyla bu pencereleri arızalanması da oldukça ciddi bir sorundur. ve sizi bu sorundan kurtaracaktır. tanınmış simalarından bu hizmeti olmanın önemi büyüktür Çünkü bu sayede evinizde bulunan pvc pencere mümkün olan en iyi şekilde garantili olarak tamir edilecek  sayede yaşayacağınız herhangi bir sorunda pimapen tamir hizmeti aldığınız firmaya ile tekrar görüşerek sorununuzun hızlı bir biçimde giderilmesini sağlayabilirsiniz. çünkü bu  Pimapen tamiri Pendik çok tanınmış geniş bir müşteri ağına sahip olan firmalar garantili hizmet vermektedirler. bubu nedenle de evinizde bulunan pencere sistemi arızalandığında referansları bulunan ve beğendiğiniz bir firmadan destek almanız tavsiye edilmektedir. Bu sayede evinizdeki pencereler tekrar arızalandığında da karşımıza bizi anlayacak bulabilecek ve böylece sorunuzu hızlı bir biçimde giderebileceksiniz.Pimapen tamiri Pendik size aradığınız kalitli çözümleri sunabilecektir. Geniş bir müşteri ağına sahip olan firmalar yıllardan beri bu alanda yaptığı çalışmaları sayesinde arızalanan pencere sistemlerinizi en iyi şekilde onarmaktadır.
Evinizde pvc pencereleri kullanıyorsanız ve binanızda evinizde ofisinde bulunan bu pencere sistem arıza verdi ise öncelikle kesinlikle kendiniz müdahale etmeye çalışın ancak bu kolay bir iş değildir. ve hemen bizim gibi ekibe danışmalısınız. Çünkü pimapen sisteminiz onarılamayacak  durumunda kalacaksınız bir şekilde arızalanırsa, bu durumda yeni bir sistem yaptırmak. Bu nedenle de işin uzmanlarına danışarak pencere mümkün olan en kaliteli sisteminizin en iyi şekilde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul ve çevresinde pimapen tamiri hizmeti veren güvenilir firmalar arasında yer alan Pimapen tamiri Pendik , tecrübesi sayesinde size  ve garanti hizmeti sunacaktır. Bu sayede pvc pencereniz tekrar arızalandığında firmaya danışma fırsatı bulabilecek ve pencerenizin hızlı bir biçimde onarılmasını sağlayabileceksiniz. Evinizde bulunan Pimapen tamiri Pendik  ilk şey uzman bir sistemi arızalandığında yapmanız gereken  firmaya başvurmaktır. Çünkü bu tür tamir yapan firmalar yıllardan gelen tecrübeleri sayesinde pencere sisteminizi en iyi biçimde olacak ve sorununuzu mümkün olan en kısa sürede ortadan kaldıracaktır bu nedenle de bu sorunlarda uzman bir firmaya danışmanın önemi büyüktür.

Pendik Kurtköy pencere kapı tamiri

Pendik ve Kurtköy Pimapen tamiri 

İletişim 

0543 239 78 57 

0545 908 20 08 

Bir çok bölgesi yüksek kısımlarda kalan Pendik genelde kışları diğer ilçelere göre soğuk geçmektedir. Merkez kısmı sahilde kalan ancak güzelyalı, aydos ve kurtköy gibi diğer Pendik mahalleri ve önceden pendik diye adlandırdığımız yerler maltepe kadıköy vs ilçelere göre çok daha soğuktur. Özellikle Sülüntepe ve aydos dağına yakın kısımlarda her kış kar 10-20 cm kesinlikle doldurur ve bu bölgede ki çocuklar kar nedir çok iyi bilirler. Ancak pvc pencereleri sağlam olmayan soğuk geçiren aile büyükleride yani faturayı ödeyen kesimde kar soğuğu nedir çok iyi bilirler. Bu nedenle eğer evinizde soğuk geçiren su geçiren pvc pencereler var ise öncelikle bunların tamiri gerekir. Pendik pimapen tamiri ve kurtköy firması olarakta geniş bir bölgeye servisimiz mevcuttur. Peki pvc kapı soğuk geliyor tamiri nasıl olur.

Kapıları ilk montaj yaparken düzgün bir şekilde tamirini yapmazlar ve bunun sonucunda kış ayları geldiğinde kapı ve pencerelerin esas kalitesi ortaya çıkar. Kalite dediğim malzeme kalitesi değildir. Kalite olarak bahsettiğimiz işçilik kalitesidir. Pimapen pencere esasında kusursuzdur çünkü kilit ve conta sistemleri uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkmış her yönü ile soğuk ve ses yalıtımı sağlaması amacı ile üretilmişlerdir. Ancak onların montajını yapan kişiler bu özelliklerini tam kullandırmamaktadırlar. Bu nedenle bizim gibi kurtköy pimapen tamiri yapan firmaları aramalısınız . Biz size her yönü ile kaliteli bir işçilik yapacağımızı ve pimapen kapıların tamiri konusunda uzman olduğumuzu belirtmek isteriz.

Kurtköy pimapen

Kurtköy Pimapen tamiri 

İletişim 

0543 239 78 57 

0545 908 20 08 

KURTKÖY PİMAPEN TAMİRİ
KURTKÖY PİMAPEN TAMİRİ

Tamami ile sıfır binaların yapıldığı bir ilçe olan Kurtköy özellikle uydukent, çamlık ve yenişehir gibi yoğun nüfusu olan ve gün geçtikçe gelişen bir bölgedir. Bölgede yer alan viaport avm ve f1 pistinden öte havalimanına yakın olması nedeni ile günde güne pahalaşıyor ve güzelleşiyor. Yeni binalar yeni insanlar sürekli uçak kalkışları inişleri ile Kurtköy şehrin gürültüsünden uzak sakin bir yer. Gürültüden uzak dedim ama nufüs artışı ve araç artışları yüzünden o kadarda gürültüsüz bir yer değil. Kurtköy özellikle pendik bölgesi gibi yüksek bir kesimde olması nedeni ile kışları soğuk geçebiliyor. Bu nedenle yeni inşaatlara yapılan pimapenlerin yapım esnasında hızlıca özensizce yapılmasından dolayı sonradan tamiri için başvuranlar oluyor. Biz pendik pimapen tamiri firması olarak aynı zamanda sürekli olarak kurtköye yenişehir ve uydukent gibi bölgelerde tamir servisi hizmeti vermekteyiz. Yukarıda yer alan telefonlardan bize ulaşarak sorunu ve yapılacak kapı pencere tamirlerinden kaç adet yapılacağını belirterek pencere kapı başına fiyat alabilirsiniz. Bir aksilik olmaz ise gün için akşam gelip sizin sorunlarınızı hızlıca gideriyoruz.

KURTKÖY PİMAPEN TAMİRİ SERVİSİ

Genel olarak 1+1 amerikan mutfaklı evler olduğu için ve bunların penceresi yere kadar kapı şeklinde olduğu için 50-60 tl gibi bir masraf çıkıyor. 2+1 dairelerde ise 100 tl  gibi fiyatlara komple evin pencere kapılarını tamir ettirebiliyorsunuz. Yani soğuk ve rüzgar alan pencere kapıların sorunların çözümünü uygun fiyatla uydukent pimapen tamiri firması olarak sizlere yardımcı oluyor.