Sancaktepe pimapen tamiri

İstanbul sancaktepe yetkili pimapen bayi olarak uygun fiyatlarımız ile pimapen, pvc pencere tamiri ve sineklik hizmeti vermekteyiz.

İletişim

0545 908 20 08

0543 239 78 57

Sancaktepe pimapen tamiri oldukça önemli bir konudur. Çünkü yaşadığınız evlerin pencereleri büyük önem taşımak ile beraber, arızalanmaları gibi durumlarda sizlere çok ciddi bir sorun olmaktadır. Evinizde ya da ofisinizde pimapen sistemleri arızalandığı zaman ilk yapmanız gereken şey güvendiğiniz bir şirket ile iletişime geçerek tamir hizmeti almak olacaktır. Bu sayede evinizde yer alan PVC pencere en iyi şekilde tamir edilecek ve sizleri bu sorundan kurtaracak. Bir şirket ile çalışmadan önce tanınmış olması da çok önemli bir husustur, çünkü müşterilerin yanıtları sizlerin tercih yapmasını çok kolay bir hale getirecektir. Bu sayede pimapen tamiri hizmeti alacağınız şirketi ile sorun yaşamayacak ve rahat bir şekilde tamir işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz. Bu sebeple de pencere sistemlerinizin arızalanması durumunda yeteri kadar referansı bulunan ve çoğu kişi tarafından beğenilen bir firmadan destek almanız önerilmektedir. Sonraki arızalanma durumlarında da artık ulaşabileceğiniz bir şirket bulmuş olacak ve böylece sorununuzu hızlı bir şekilde çözebileceksiniz. Uzman şirketler ile çalışmak her zaman sizlerin yararına olacaktır. Çünkü bu işte uzman olan firmalar sizlerin sorunlarınızı mümkün olabildiği kadar kısa sürede halledecektir. Bu nedenle de uzman şirketlere başvuruda bulunmanız önemlidir.
Eğer sizlerin de evinde ya da ofisinde böyle bir sorun var ise derin bir araştırma yapabilir ve sonrasında seçmiş olduğunuz şirket ile iletişime geçerek tamir işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kurtköy pimapen tamiri

Kurtköy Pimapen tamiri 

İletişim 

0543 239 78 57 

0545 908 20 08 

Sürekli yeni binaların ve projelerin yapıldığı Kurtköy için verdiğimiz pimapen tamiri hizmeti için tavsiye edilmekteyiz. Çünkü yaptığımız işi garantili ve %100 memnun kalacağınız bir şekilde yapmaktayız. Evleriniz ısınmıyor ve pimapen pencere kapıdan soğuk geliyor ise bize ulaşarak sorundan tamamen kurtularak ısınmayan evinizi tamamen ısı yalıtımlı hale getiriyoruz. Yani normalde yeni yaptırmaya niyetlenseniz bir pencere kapı 550 -600 tl verecek iken veya başka usta çağırıp memnun kalmayarak pişman olacak iken bizim size o ustalardan aynı fiyata kurtköy pimapen tamiri yaparak memnun kalacaksınız. Servis ücreti değil ne işlem yapılacak ise onun parasını ödüyorsunuz. Yani gelip baktık gittik bunun için değil yaptığımız tamirin parasını alıyoruz.

kurtköy pimapen tamiri
kurtköy pimapen tamiri

Peki nasıl bir sorunla karşı karşıyasınız ve çözümü nedir size ne kadar bir ücrete mal olur. Bu aslında işin boyutuna göre değişir. Mesela bir pencereden soğuk geliyor ise o pencerenin tüm ayarları 50 tl iken 3 pencere olursa 100 tl’dir. Yani iş fazlalaştıkça fiyat düşer. Pimapen kapı menteşeleri kırıldı ise tamiri 70 tl gibi bir rakama mal olmaktadır. Yani fiyatlar 200-300 tl yi bulmaz. Ve yaptığımız tamir işi tamamen garantilidir. Pencere ve kapı menteşeleri kırıldı ise bunları çelik olarak bir daha kırılmayacak kaliteli malzemeler ile tamir ediyoruz. Maalesef Kurtköy sadece kurtköy değil istanbul geneli yeni yapılan inşaatlarda kullanılan menteşeler çelik değil demir döküm olarak kullanılıyor. Böylece kısa süre sonra ağırlıktan esneme yapıp kırılma noktasına geliyor. kurtköy pimapen tamiri

Kurtköy Pimapen Tamiri Ustaları Anlatıyor
Bir evin en büyük ihtiyaçlarından olan pimapen sistemlerinin yararlarını saymakla bitiremeyiz. Gerek yalıtım, gerek görüntü ve en büyük nedeni gerekse dayanıklılığından olsun herkesin baş tacı bir üründür. Ne kadar dayanımı had safhada da olsa bazen küçük sıkıntılar çıkarmaktadır. Genelde aksesuarlarından çıkan arızalarda direk Kurtköy Pimapen Tamiri ekibimiz olay yerine gelerek parça değişimi ile sıkıntıyı ortadan kaldırmaktadır. Bazen de bozuk bir parçanın yarattığı sıkıntı başka alanlara da sıçrayabilmektedir. Örneğin, dili bozulmuş bir pencere bir süre sonra koluna da zarar vermeye başlayacaktır ve ileriki dönemlerde her ikisinin de değişmesi gerekecektir. Ne yazık ki küçük bir sorunda olsa giderilmediğinden bir süre sonra başka sorunları doğurmakta. Diğer bir acı tecrübe ise menteşelere dik yönde uygulanan kuvvet ile yamulması ve daha sonrasında yatay konum ayarı kaçan sistemin evinizin içerisine hava ve ses almasıdır. Bu sorun ortaya çıktığında fark edecekseniz ki kombiyi ne kadar açarsanız açın hiçbir şekilde fayda etmemekte. Ayar bozukluğunun bir sonra ki aşaması ise dil dediğimiz aracın bozulması. Zaten az önce anlattığımız sorunda burada başlıyor. Gördüğünüz gibi tek sistemin bozukluğu bütün bir yapıyı etkilemekte.
Bu tarz dertleri çok sık yaşamamanız adına şu anda bir sıkıntınız olmasa ile Kurtköy Pimapen Tamiri ekiplerimize ulaşarak yıllık garantili bakımımızı yaptırmanızdır. Bizlere iletişim alanında bulunan telefon numaramız ile ulaşıp daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hep diyoruz ki inşaat firmaları kalitesiz ürün yapıyor. Onları kötülüyoruz. İnternete Marmara pimapen yazdığınızda forumlarda bizim iş yaptığımız insanların ne derece memnun olduğunu görürsünüz. Biz inşaat firmalarına teklif veriyoruz hemde çok uygun ama pahalı diyorlar. Yani dip fiyat verdiğimiz halde pahalı diyerek en ucuzuna yönelince ne oluyor. Kurtköy pimapen tamiri kaçınılmaz oluyor. Çünkü kimse kaliteli malzeme ile kaliteli işçiliği olması gerektiğinden ucuza yapmaz. Aslında daire fiyatlarına baktığımızda dudak uçurtan rakamlar olmasına rağmen işçilik ve malzemenin en ucuzuna kaçılmasına aklımız ermiyor. Bu bir hak yemeden başka bir şey değildir. Bizde inşaatlara teklif dahi vermeyip pimapen tamiri sektörüne yöneldik. Kurtköy iletişim 0545 908 20 08

Pendik Pimapen tamiri

Pendik Doğan usta pimapen tamiri için keşif yaparken

Pendik pimapen tamiri hizmetimiz mevcuttur.

 İletişim

0545 908 20 08 

0543 239 78 57 

Evlerde dışarı ile bağlantı sağlayan pencerelerin yalıtım açısından önemini anlatmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Sadece soğuk havalar için değil dış kısımda ki gürültününde gelmemesi için bir pencerenin sağlık bir şekilde açılıp kapanması gerekir. Evlerimizde ki büyük görevleri olan pvc pencereler kaliteli malzemelerden olmasında rağmen bir çok ustanın düzgün yapmaması nedeni ile çok çabuk tamiri gerekiyor. Pvc gerçekten malzeme yapısı olarak ömürlük bir üründür yani ahşap gibi değildir. Ahşap çürür gider. Zaten yıllar öncesinden bu durum fark edilmiş ve ahşabın yerini pvc malzemeden yapılmış kaliteli ürünler almıştır. Pvc ve çiftcam sayesinde dışarıdan gelecek soğuklar engellenir sadece soğuklar değil seslerde gelmez. Ancak ahşapta böyle bir olay yoktu. Conta sistemi sayesinde çok rahat ettiğimizin hepimiz farkındayız.  Tabi soğuk gelen yerler için pendik pimapen tamir servisi çağırıyoruz.

Ancak bir malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun ustalık ve montajı çok önemlidir. Sonuçta malzemeye hayat veren insandır. Ve bu insan onu saçma sapan bir şekilde özenmeyerek ve işi bilmeyerek yaparsa bunun sonucunda tamir gerektiren ürünler ortaya çıkar. Peki pimapeni düzgün yapamayan kişiler neden bu iş ile alakadar oluyor. Şimdi bizim bir pencereye 500 tl diyoruz diğer tarafta ki kişi 400 tlye yaparım diyor. Siz kimi seçersiniz. Açıkça ben 400 tl diyeni seçerim. Ancak neden biri az biri fazla fiyat verir hiç sormayız ki sonradan pimapen tamiri için usta çağırdığımızda bunu anlarız. Yani dememiz o ki kaliteli iş yapan insanlar ona göre fiyat istiyor ve ucuz veren aman ne kazandım ki deyip işi doğru düzgün yapmıyor. Aslında her ikiside aldığı parayı hak ediyor. İyi yapan uğraşacağı için el hakkını istiyor. Az uğraşacak olanda az para istiyor. Bilmiyoruz belki de ben yanlış düşünüyor olabilir.

Pendik Pimapen Tamiri Hakkında Merak Edilenler
Her geçen saniye gelişen teknoloji her sektörü olduğu gibi biz Pendik Pimapen Tamiri işlerini de etkilemekte. Firmamız bünyesinde çalışan takım arkadaşlarımıza her daim bu güncellemeler hakkında bilgiler ve kurslar vererek sizler için daha kaliteli bir hizmet sunma peşindeyiz. Örnek vermemiz gerekirse, eski teknoloji menteşelerde kullanılan pimlerin yamularak zamanla değişiminin yapılması gerekir. Son zamanlarda metalurji alanında ki gelişmeler ile daha dayanıklı pimler üretildi ve bu pimlerin değişimini sağlayarak pencerelerinizin bakım ihtiyaç süresini arttırıyoruz.
Modern çağın modası haline gelen çift kanatlı pencereler artık hepimizin hayatında. İlk kez piyasada yer edindiğinde halk arasında adeta bir çılgınlık baş göstermişti. En büyük özelliklerinden biri perde açma derdi olmadan pencerelerinizi açarak evi havalandırabilmenizdir. Bir diğeri ise açık unutulsa bile hırsızlara karşı ve pencereden girebilecek hayvanlara karşı sağladığı mükemmel korumadır. Bu kadar çok güzelliği bir arada barındırdığından her eve girmeye başladı. Bu kadar çok rağbet görüp kullanıldığı için de bir takım arızalar sürekli çıkmakta. En çok gelen raporlar arasında kanat kırılması ve ya diğer bir deyişle pimapenin çift taraflı kullanılamaması. Pendik Pimapen Tamiri ekibi bu hatalarla karşılaştığı anda durum analizi yaparak en kısa sürede pencerenizi tamir edecek ve sizlere teslim edecektir. İstanbul’ un her bir köşesine garantili tamir belgesi ile gelerek sıkıntılarınızı çözüyoruz.

 

Şuan müteahhitler 10 daireyi bizim 2 daire yaptırdığımız paraya yaptırabiliyor. Neden ? Nedenini biz evi satın aldıktan sonra anlıyoruz. 2 daireyi yaparken 4 gün sürüyor ancak müteahhitin verdiği 10 dairede 4 gün sürüyor. Niye ? Adamlar az para aldıkları için tak geç mantığı ile ayar yapmadan bir daireden diğer bir daireye geçiyor ve sonuç olarak bize yine pimapen tamiri yaptırmak kalıyor. Aslında bunların hepsi para aşkı yüzünden olabilir. İş veren müteahhit 500 bin tl satacağı ev için bin tl fazla verip hem işçilik hem malzeme kalitesi olarak doğru düzgün yaptırmak yerine sonuçta sıfır daire oraya taşınacak insan sana 500 bin tl vermiş bide senden evi aldıktan sonra oranın buranın pimapen tamir servisi ücretini ödemek sıkıntıya girmek zorunda mı ? Zaten o evi alırken kredi çekmiş onu mu ödesin yoksa senin yüzünden pimapenlerin tamiratını yaptırsın. Peki çözümü olmayan bir olay olursa ne yapılması gerekecek. Tamam pendik pimapen tamiri için bizi çağırdınız peki sonra ne olacak. Aslında biz gelmeden önce sizlerden gerekli bilgileri alıyoruz ve fiyat veriyoruz. Verilen bu fiyat sonrası gerekirse gelecek parçaların doğruluğu için  whatsapptan resim istiyoruz. İşte bu şekilde gün için gelip servis hizmetini sağlıyoruz.