Avcılar Pimapen

Avcılar Pimapen, evlerin ya da iş yerlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için üstün hizmet politikası ile çalışmasını sürdüren bir firmadır. Avcılar bölgesinde bulunan ev ve iş yerleri için cam balkon uygulaması gerçekleştirmektedir. Cam balkon uygulamasının yanı sıra pimapen uygulaması da sağlayan Avcılar Pimapen, tüm ürünlerin montajını da bizzat gerçekleştirmektedir. Avcılar Pimapen bayi evlerin ve iş yerlerinin kapı, pencere ve doğrama gibi pek çok ihtiyacını uzman ekibi ile birlikte karşılamaktadır.

Uzun yıllardan bu yana pimapen sektöründe varlığını sürdüren Avcılar Pimapen aynı zamanda 20 yıldır sektördeki başarısını da korumaktadır. Üstün hizmet kalitesi ile her geçen gün daha da büyüyen Avcılar Pimapen, keşif ekibi ile birlikte hareket ederek ölçümleri yapmakta ve gerekli fiyatlandırmayı da sağlamaktadır.

Nasıl İletişime Geçerim?

Cam balkon yaptırmak ya da kapı ve camları için pimapen talebi oluşturmak isteyen kişi ya da firmalar, Avcılar Pimapen ile irtibata geçerek randevu oluşturabilmektedir. Kısa sürede müşterilerine dönüş sağlayan Avcılar Pimapen bayi , Avcılar bölgesine ve çevresine çok hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Keşif ekibinin evlere ya da iş yerlerine yönlendirilmesi ile birlikte ekip talep oluşturulan alana gelerek tüm ölçüm işlemlerini sağlamakta ve fiyatlandırma hakkında müşterilere detaylı bilgiler sunmaktadır. Müşterilerin onay vermesi ile birlikte Avcılar Pimapen gereken malzemeleri hazırlamakta ve müşterilerin talep ettiği ürünleri hazırlayarak montaj günü için randevu oluşturmaktadır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir