Kurtköy

Kurtköy Pimapen tamiri 

İletişim 

0543 239 78 57 

0545 908 20 08 

Bir çok mahalleye sahip olan Kurtköy ilçesinin tüm bölgelerine hızlı servisimiz mevcuttur. Hızlı bir şekilde hizmet almak için bizi arayabilirsiniz. Şimdi kısaca hangi konularda genelde problem çıktığına dair ve çözümüne dair bilgi verelim.

İlk olarak kapılarda ağırlık nedeni ile sarkma problemi yaşanır. Bu problemin tamiri için kapı çıtalarının sökülüp camın gerekli yerlerine cam takozlama işlemi yapılmaktadır. Ve bu kesinlikle işi bilen bir usta tarafından yapılmalıdır. Yoksa kapı eskisinden çok daha beter bir hale gelir. Her işi ustası yapacak olması usta para kazansın diye değil hayatın bir gereği kuralıdır.

kurtköy pimapen tamiri
kurtköy pimapen

Çünkü bir insanın elinden her iş gelmez özellikle böyle inşaat işleri ve ince işçilik isteyen konularda lütfen kendiniz yapmaya çalışmayın çünkü yapmaya kalkan bir çok kişi yine sonrasında kurtköy pimapen tamiri için bizi arıyorlar ve gittiğimizde çok basit bir şekilde hallediceğimiz işler yanlış yapılan uygulamalar sonrasında içinden çıkılmaz bir hale geliyor. Müşterilerimiz bunu gördüğünde pişman oluyor ama iş işten geçmiş olacağı için bizlerde bir şey diyemiyoruz. Bu kapı tamiri işi onlar için bir ders oluyor. Kısaca özellikle menteşesi kırılan kapılara dokunmayınız ve hemen 0545 908 20 08 numaralı telefondan ustamıza ulaşınız.

Pencereden soğuk geliyor gibi şikayetler olmaktadır. Bunu nalburdan aldıkları yapışkan bantla çözmeye çalışmak pencerenin iç ve dış conta uyumunu bozarak daha çok soğuk almasına sebep olmaktadır. Çünkü pvc pencere geliştiricileri kilit ve conta basma sisteminin yani kasa ve kanat genişliğini eşit şekilde yapmışlardır. Sizler içerden dışarıdan sünger koyduğunuzda pencereye kapıya sünger koymanın zararlarını fark etmezsiniz. Menteşeler contaların iç ve dıştan birbirine basacak şekilde yapıldığı için bu işlem kurtköy pimapen tamiri yaptığımız yerde karşımıza çıkıyor ve kesinlikle soğuk kesilmesine etkili değildir. Pencerenin her geçen gün daha çok deforme olmasına neden olur. Peki nasıl olur. Tabi ki menteşelerin daha çok kasılmasına sebep olarak. Bu gibi durumlarda bize ulaşınız ve kalıcı çözüm sunalım. 0543 239 78 57

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir