Pimapen kapı tamiri

Firmamız garantili ve uygun fiyata Pimapen kapı tamiri yapmaktadır.

İletişim

0543 239 78 57

0545 908 20 08 

Pencerelere oranla pvc kapılarda daha çok sorunlara rastlanmaktadır. Çünkü sürekli giriş çıkış yapılan kapılar özellikle boydan boya camlı ise sıkıntı yaşamamak imkansız denilebilir. Özellikle Pendik, Kartal ve Kurtköy gibi kentsel dönüşümün çok yaşandığı ilçelerde müteahhitlerin ucuz ürünlere ve ucuz işçiliklere yönelmesi ile henüz 2 gün önce yapılan pimapen kapılarda büyük sorunlar ortaya çıkmaktadır. Fransız pencere dediğimiz aslında fransız kapı olan ve evin geneline normal pencere değil de bu şekilde büyük şekilde tek başına boydan boya cam yapıldığı zaman hali ile evin ısınmadığını söyleyen bir çok müşterimiz var. Tabi bunlar bizim değil inşaat halinde üstelik yerleri boş iken gelinip koyulan doğramalardır.

pimapen tamiri
pendik pimapen tamiri

Normal bir daireyi iki usta bir günde tüm ayarlarını yaparak bitirebilir. Kusursuz olarak verilen bu hizmetten sonra herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Ama inşaat işi yani toplu iş olduğunda hemen bitmesi için hızlı bir şekilde tabiri caiz ise iki vida atılıp diğer pencere kapıya geçiliyor. Peki böyle yapılınca ne oluyor. Tabi ki pimapen kapı tamiri için usta aranmaya başlıyor. Henüz sıfır daire kimse oturmamış diye 300-500 bin tl hatta daha fazlasını ödediğimiz daire için tamirci çağırıyoruz. Maalesef durum böyle ve insanlar sıfır daire aldığına sevinemiyor. Bir yandan kredi öderken diğer yandan tamir parası ödüyor. Tabi artık yeni alınan evler 3 yıl garantili diye biliyorum. Ne kadar doğru bilinmez. Ancak bu konuda pimapen firmalarına suç bulunmaz. Normal bir daireden kazandıkları paraya 5 daire yapıyorlar. Yapmasınlar der dediğinizi duyar gibiyim. Mesela biz yapmıyoruz ama artık kentsel dönüşümden yıkılacak diye kimse pencereleri değiştirmiyor.

pimapen tamiri
kurtköy pimapen tamiri

Henüz 3-5 sene önce yoğun bir nüfusa sahip olan ve olmaya devam eden Kurtköy ilçesinden bir çok arama gelmektedir. Pimapen tamiri için gelen bu aramalarda bölgeye sürekli olarak hizmet sağlayan firmamızı arayarak uygun fiyat ile tamir hizmeti alabilirsiniz.

İLETİŞİM 0545 908 20 08 – 0543 239 78 57

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir