Kadıköy Pimapen Tamiri

Uygun fiyata garantili Kadıköy pimapen tamir servisi
İletişim
0545 908 20 08
0543 239 78 57

Numaraların üstüne tıklayarak kolay arama yapabilirsiniz.

Kadıköy Pimapen Tamiri ile Son Bulan Arızalar
Uzunca bir süre bakımı yapılmadan kullanılan pencereler bir süre sonra kendi benliğinden koparak yalıtım konusunda kötüleşmeye başlar. Isı yalıtımından kaybeden bir pimapen evi soğutacağı gibi ses yalıtımı da etkileneceği için tabiri caiz ise gece rahat uyku uyuyamazsınız. Uzun yıllardır yürüttüğümüz Kadıköy Pencere Tamiri çalışmalarımızda karşılaştığımız en büyük problem pencere kolunun kopması veya işlevini yerine getirememesidir. Ustalarımız sorunu bulduktan sonra gerekli aletler ile çalışmalarına başlar ve kolu yerinden söker ondan sonra ise sıkıntı yaratan iç mekanizma ve ya kolun yuvası değiştirilerek pvc eski sağlığına kavuşturulur. Bu kol bozukluğunun diğer sebepleri de kilit mekanizmasının bozulması ve menteşe gevşekliğin yarattığı etkidir. Birbiri ile mükemmel bir ahenk içerisinde konumlanan sistem bakımsızlıktan ileride büyük sıkıntılar çıkarmaktadır.
Pencerelerimiz açık konumdayken yaptığımız basınç ve fark etmeden uyguladığımız kaba kuvvet pimapenin takılı olduğu menteşelere de zarar vermektedir. En çok karşımıza çıkanı menteşesi yamulanlardır. Her Kadıköy Pimapen Tamiri çalışanı bu problem için çantasında gerekli yedek parçayı taşımakla yükümlüdür. Çekiş ve aylan anahtarı yardımı ile menteşe pimleri çıkartılır ardından ise sağlam olan parçalar ile değiştirilerek ortadaki sıkıntı yok edilir.
Sadece oluşan zararlar için değil genel bakım için de bizleri arayabilir ve destek alabilirsiniz. Ayarı bozulan pimapen sistemler yalıtım açısından çok kötü olacağı için bütün evin doğalgaz ihtiyacını arttırarak fatura döneminde nahoş sürprizler yapacaktır.