Kurtköy pimapen tamiri

Kurtköy Pimapen tamiri 

İletişim 

0543 239 78 57 

0545 908 20 08 

Sürekli yeni binaların ve projelerin yapıldığı Kurtköy için verdiğimiz pimapen tamiri hizmeti için tavsiye edilmekteyiz. Çünkü yaptığımız işi garantili ve %100 memnun kalacağınız bir şekilde yapmaktayız. Evleriniz ısınmıyor ve pimapen pencere kapıdan soğuk geliyor ise bize ulaşarak sorundan tamamen kurtularak ısınmayan evinizi tamamen ısı yalıtımlı hale getiriyoruz. Yani normalde yeni yaptırmaya niyetlenseniz bir pencere kapı 550 -600 tl verecek iken veya başka usta çağırıp memnun kalmayarak pişman olacak iken bizim size o ustalardan aynı fiyata kurtköy pimapen tamiri yaparak memnun kalacaksınız. Servis ücreti değil ne işlem yapılacak ise onun parasını ödüyorsunuz. Yani gelip baktık gittik bunun için değil yaptığımız tamirin parasını alıyoruz.

kurtköy pimapen tamiri
kurtköy pimapen tamiri

Peki nasıl bir sorunla karşı karşıyasınız ve çözümü nedir size ne kadar bir ücrete mal olur. Bu aslında işin boyutuna göre değişir. Mesela bir pencereden soğuk geliyor ise o pencerenin tüm ayarları 50 tl iken 3 pencere olursa 100 tl’dir. Yani iş fazlalaştıkça fiyat düşer. Pimapen kapı menteşeleri kırıldı ise tamiri 70 tl gibi bir rakama mal olmaktadır. Yani fiyatlar 200-300 tl yi bulmaz. Ve yaptığımız tamir işi tamamen garantilidir. Pencere ve kapı menteşeleri kırıldı ise bunları çelik olarak bir daha kırılmayacak kaliteli malzemeler ile tamir ediyoruz. Maalesef Kurtköy sadece kurtköy değil istanbul geneli yeni yapılan inşaatlarda kullanılan menteşeler çelik değil demir döküm olarak kullanılıyor. Böylece kısa süre sonra ağırlıktan esneme yapıp kırılma noktasına geliyor. kurtköy pimapen tamiri

Kurtköy Pimapen Tamiri Ustaları Anlatıyor
Bir evin en büyük ihtiyaçlarından olan pimapen sistemlerinin yararlarını saymakla bitiremeyiz. Gerek yalıtım, gerek görüntü ve en büyük nedeni gerekse dayanıklılığından olsun herkesin baş tacı bir üründür. Ne kadar dayanımı had safhada da olsa bazen küçük sıkıntılar çıkarmaktadır. Genelde aksesuarlarından çıkan arızalarda direk Kurtköy Pimapen Tamiri ekibimiz olay yerine gelerek parça değişimi ile sıkıntıyı ortadan kaldırmaktadır. Bazen de bozuk bir parçanın yarattığı sıkıntı başka alanlara da sıçrayabilmektedir. Örneğin, dili bozulmuş bir pencere bir süre sonra koluna da zarar vermeye başlayacaktır ve ileriki dönemlerde her ikisinin de değişmesi gerekecektir. Ne yazık ki küçük bir sorunda olsa giderilmediğinden bir süre sonra başka sorunları doğurmakta. Diğer bir acı tecrübe ise menteşelere dik yönde uygulanan kuvvet ile yamulması ve daha sonrasında yatay konum ayarı kaçan sistemin evinizin içerisine hava ve ses almasıdır. Bu sorun ortaya çıktığında fark edecekseniz ki kombiyi ne kadar açarsanız açın hiçbir şekilde fayda etmemekte. Ayar bozukluğunun bir sonra ki aşaması ise dil dediğimiz aracın bozulması. Zaten az önce anlattığımız sorunda burada başlıyor. Gördüğünüz gibi tek sistemin bozukluğu bütün bir yapıyı etkilemekte.
Bu tarz dertleri çok sık yaşamamanız adına şu anda bir sıkıntınız olmasa ile Kurtköy Pimapen Tamiri ekiplerimize ulaşarak yıllık garantili bakımımızı yaptırmanızdır. Bizlere iletişim alanında bulunan telefon numaramız ile ulaşıp daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hep diyoruz ki inşaat firmaları kalitesiz ürün yapıyor. Onları kötülüyoruz. İnternete Marmara pimapen yazdığınızda forumlarda bizim iş yaptığımız insanların ne derece memnun olduğunu görürsünüz. Biz inşaat firmalarına teklif veriyoruz hemde çok uygun ama pahalı diyorlar. Yani dip fiyat verdiğimiz halde pahalı diyerek en ucuzuna yönelince ne oluyor. Kurtköy pimapen tamiri kaçınılmaz oluyor. Çünkü kimse kaliteli malzeme ile kaliteli işçiliği olması gerektiğinden ucuza yapmaz. Aslında daire fiyatlarına baktığımızda dudak uçurtan rakamlar olmasına rağmen işçilik ve malzemenin en ucuzuna kaçılmasına aklımız ermiyor. Bu bir hak yemeden başka bir şey değildir. Bizde inşaatlara teklif dahi vermeyip pimapen tamiri sektörüne yöneldik. Kurtköy iletişim 0545 908 20 08

Pendik Kurtköy pencere kapı tamiri

Pendik ve Kurtköy Pimapen tamiri 

İletişim 

0543 239 78 57 

0545 908 20 08 

Bir çok bölgesi yüksek kısımlarda kalan Pendik genelde kışları diğer ilçelere göre soğuk geçmektedir. Merkez kısmı sahilde kalan ancak güzelyalı, aydos ve kurtköy gibi diğer Pendik mahalleri ve önceden pendik diye adlandırdığımız yerler maltepe kadıköy vs ilçelere göre çok daha soğuktur. Özellikle Sülüntepe ve aydos dağına yakın kısımlarda her kış kar 10-20 cm kesinlikle doldurur ve bu bölgede ki çocuklar kar nedir çok iyi bilirler. Ancak pvc pencereleri sağlam olmayan soğuk geçiren aile büyükleride yani faturayı ödeyen kesimde kar soğuğu nedir çok iyi bilirler. Bu nedenle eğer evinizde soğuk geçiren su geçiren pvc pencereler var ise öncelikle bunların tamiri gerekir. Pendik pimapen tamiri ve kurtköy firması olarakta geniş bir bölgeye servisimiz mevcuttur. Peki pvc kapı soğuk geliyor tamiri nasıl olur.

Kapıları ilk montaj yaparken düzgün bir şekilde tamirini yapmazlar ve bunun sonucunda kış ayları geldiğinde kapı ve pencerelerin esas kalitesi ortaya çıkar. Kalite dediğim malzeme kalitesi değildir. Kalite olarak bahsettiğimiz işçilik kalitesidir. Pimapen pencere esasında kusursuzdur çünkü kilit ve conta sistemleri uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkmış her yönü ile soğuk ve ses yalıtımı sağlaması amacı ile üretilmişlerdir. Ancak onların montajını yapan kişiler bu özelliklerini tam kullandırmamaktadırlar. Bu nedenle bizim gibi kurtköy pimapen tamiri yapan firmaları aramalısınız . Biz size her yönü ile kaliteli bir işçilik yapacağımızı ve pimapen kapıların tamiri konusunda uzman olduğumuzu belirtmek isteriz.

Kurtköy pimapen

Kurtköy Pimapen tamiri 

İletişim 

0543 239 78 57 

0545 908 20 08 

KURTKÖY PİMAPEN TAMİRİ
KURTKÖY PİMAPEN TAMİRİ

Tamami ile sıfır binaların yapıldığı bir ilçe olan Kurtköy özellikle uydukent, çamlık ve yenişehir gibi yoğun nüfusu olan ve gün geçtikçe gelişen bir bölgedir. Bölgede yer alan viaport avm ve f1 pistinden öte havalimanına yakın olması nedeni ile günde güne pahalaşıyor ve güzelleşiyor. Yeni binalar yeni insanlar sürekli uçak kalkışları inişleri ile Kurtköy şehrin gürültüsünden uzak sakin bir yer. Gürültüden uzak dedim ama nufüs artışı ve araç artışları yüzünden o kadarda gürültüsüz bir yer değil. Kurtköy özellikle pendik bölgesi gibi yüksek bir kesimde olması nedeni ile kışları soğuk geçebiliyor. Bu nedenle yeni inşaatlara yapılan pimapenlerin yapım esnasında hızlıca özensizce yapılmasından dolayı sonradan tamiri için başvuranlar oluyor. Biz pendik pimapen tamiri firması olarak aynı zamanda sürekli olarak kurtköye yenişehir ve uydukent gibi bölgelerde tamir servisi hizmeti vermekteyiz. Yukarıda yer alan telefonlardan bize ulaşarak sorunu ve yapılacak kapı pencere tamirlerinden kaç adet yapılacağını belirterek pencere kapı başına fiyat alabilirsiniz. Bir aksilik olmaz ise gün için akşam gelip sizin sorunlarınızı hızlıca gideriyoruz.

KURTKÖY PİMAPEN TAMİRİ SERVİSİ

Genel olarak 1+1 amerikan mutfaklı evler olduğu için ve bunların penceresi yere kadar kapı şeklinde olduğu için 50-60 tl gibi bir masraf çıkıyor. 2+1 dairelerde ise 100 tl  gibi fiyatlara komple evin pencere kapılarını tamir ettirebiliyorsunuz. Yani soğuk ve rüzgar alan pencere kapıların sorunların çözümünü uygun fiyatla uydukent pimapen tamiri firması olarak sizlere yardımcı oluyor.