Tuzla pimapen tamiri

İstanbul yetkili pimapen bayi olarak uygun fiyatlarımız ile pimapen, pvc pencere tamiri ve sineklik hizmeti vermekteyiz.

İletişim

0545 908 20 08

0543 239 78 57

tuzla pimapen tamiri
tuzla pimapen

Tuzla pimapen tamiri birçok kişinin ihtiyaç konuları arasındadır. Pimapen kollarının, menteşelerin bozulması, contaların gevşemesi, camların kırılması gibi durumlarda, uzun süreli kullanım sonrasında açılıp kapanmama ya da zor kapanma tarzında birçok sorun kolaylıkla çözülebilmektedir. Bu problemlerin çözülmesi aşamasında bazı yedek parçalara ihtiyaç duyulmaktadır. Her marka ve modele uygun olarak pimapen ürünlerinin yedek parçaları bulunmaktadır. Burada önemli olan husus doğru modelin parçalarının seçilmesi ve onarılmasıdır. Pimapen doğru seçim yapıldıktan sonra kısa sürede başarılı bir şekilde tamir edilebilmektedir. Pimapenlerin markaları birbirinden farklı olsa bile tasarımları ve üretimleri sınırlı sayıdadır. Bu sebep ile de markada oluşan problemler birbiri ile benzerlik göstermektedir. Sorunların çözümlerinde genel olarak bakarsak aynıdır. Her markada tamir yapmak ve parçaları temin edebilmek şirketin sorumluluk alanıdır.
Tuzla pimapenler iki kat çift cam ile üretildiği için camların kırılması sıklıkla karşılan bir durum değil. Fakat bazı talihsiz kazalar zamanı yanlış yapılan hareketler sonucu pimapen camlarınızın kırılması mümkündür. Bu gibi durumlar söz konusu ise birçok şirketin sunmuş olduğu camcı Tuzla hizmetinden yararlanabilirsiniz. İşlem sırasında sizin adresinize gelinerek gereken ölçüler alınır ve aynı kalitede olan camlarını en kısa süre içerisinde yeniden takılır. Pimapen tamiri zamanı bu iş de uzman olan kişiler ile çalışmanın sizler için faydalı olacaktır. Çünkü bazen tecrübesiz işçiler camlarınızı takarken kırabilmektedir.

Tuzla

Tuzla Pimapen tamiri 

İletişim 

0543 239 78 57 

0545 908 20 08 

Bu yazıda Tuzla ilçesine verdiğimiz pimapen tamiri hizmetlerinden bazılarından bahsedeceğiz. Pvc pencere ve kapılar dışarıdan soğuk gelmesini önleyen aynı zamanda içeride ki sıcağın dışarı çıkmasını engelleyen evimizin en değerli ürünlerindendir.

tuzla pimapen tamiri
tuzla pimapen

Bu nedenle bazen tuzladaki müşterilerimizin evlerine gittiğimizde bizden önce kendileri pencere kapı ayarlarını yapmaya çalışmış olmalarını görüyoruz. Tabi bu çok yanlış ve fayda sağlamayan bir uğraştır. Çünkü biz senelerdir bu işi yapıyor olmamıza rağmen tek başımıza ve alet olmadan elimizden bir şey gelmiyor iken Tuzla ev sahiplerini pimapen tamiri yapması ve diyelim ki az biraz yaptılar ancak tamamen o pencere ve kapıdan %100 performans beklemesinler. Zaten gördüğümüz kadarı ile de böyle oluyor. Pencereden soğuk gelmemesi için sünger koymuşlar. Ama ne fayda bu sefer dıştaki pimapen fitili contası dış kısımda kapanan kapıya tam basmıyor ve oradan bir sızıntı oluyor. Bu sızıntı bir yana siz içeriden sünger koyduğunuzda menteşeler zorlanıyor. İlk zamanlar olmasa bile sonraki zamanlarda menteşeler yavaş yavaş gücünü yitiriyor ve kırılıyor. Sadece menteşeler değil, ön kısımda yer alan pimapen karşılık dediğimiz kilitlerken görevini yerine getiren parçalar sizin ekstra oraya bir yükseklik koyduğunuz için zorlanıyor aynı zamanda kolda zorlanır. ( iletişim 0545 908 20 08 )Kısaca pvc pencere ekstra bir parçaya aksesuara gerek olmadan ısı yalıtımı sağlamak için tasarlanmıştır. Bizlerin veya sizlerin tuzla pimapen tamiri yaparken koyacağımız ekstra fitil veya başka şeyler kapının üretim anında ki hesaplanan tüm verilerini bozacak ve daha başka sorunlar meydana getirecektir. Lütfen ufak meblağlar yüzünden boşa uğraşıp hem pencere ayarını hem kapı ayarını bozmayın. En başından işin ustasını çağırın ve bu sayede içiniz rahat etsin. Tuzla pimapen olarak garantili bir şekilde pimapen kapı tamiri ve pencere tamiri yapmaktayız. 0543239 7857