Ümraniye pimapen tamiri

İstanbul yetkili pimapen bayi olarak uygun fiyatlarımız ile pimapen, pvc pencere tamiri ve sineklik hizmeti vermekteyiz.

İletişim

0545 908 20 08

0543 239 78 57

Tek Garantili Ümraniye Pimapen Tamiri Merkezi iletişim 0543 239 78 57 
Evlerimizde ve ya hayatlarımızda kullandığımız hiçbir ürünü satın aldıktan sonra işimiz bitmez. Sürekli bozulacak ya da ayarı kaçacak bir malzeme vardır. Pencerelerinizde bunlar gibi uzun kullanımlar ve sert hava şartlarından dolayı arıza verebilirler. Ümraniye Pimapen Tamiri ekiplerimizin en çok fark ettiği hata ise pencere kolu hatasıdır. Pimapen işlevselliğinde bir değişiklik olmaz fakat camı açma, kapama ve üstten açma gibi eylemlerde ve ya bir kaçında sıkıntı duyulabilir. Yeni modellerde güvenlikli yapı dikkat çektiği için genelde herkes bu modeli tercih eder. Kanatçık sistemi kullanılan ve halk arasında yarım açılan modelimiz hırsızlara ve dışarıdan girebilecek hayvanlara karşı mükemmel bir çözüm. Ek parçalar için işine dahil olarak çok seyrek de olsa bozulma ihtimali bulunuyor.
Bir gün eve gelerek cam açmak istediğinizde eğer açılmadığını ya da kolun koptuğunu gözlemleyebilirsiniz. Böyle durumlarda söylenmek yerine işlerine uzman bir ekip çağırmanızda fayda var. Herkes kol söküp takabilir ama bu işin uzmanları o bozukluğun nedenini kavrayarak hemen o kısma da müdahele ederler. Zira bu basit sıkıntı menteşelerin yamulmasından veya kilit dilinde ki bir sıkıntıdan bile gerçekleşebilir. Her ne kadar kol sorunu çözülse bile ileride daha büyük maddi zararlar açabilecek bir sıkıntı doğar. Bunun gibi nedenlerden dolayı Ümraniye Pimapen Tamiri sektöründe daima lider pozisyonda olan firmamıza gerekli tetkikleri yaparak sizlere bir an evvel hizmet etmek için beklemekteyiz.